Third Time Lucky | Zielony zastrzyk energii
Blog, lifestyle, książki, kuchnia, podróże, gotowanie, wnętrza, inspiracje, dyi, optymizm
143
post-template-default,single,single-post,postid-143,single-format-image,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Zielony zastrzyk energii

Gdy opadacie z sił i na nic już nie macie ochoty polecam zielone smoothie! Moje składa się z jabłka+ kiwi+ awokado+ kilka listków baby szpinak. Miksujemy i gotowe voila._MG_6880

Dlaczego warto?

jabłko- zawiera witaminę C, większość innych witamin z grupy B, A, likopen i Retinol, minerały, dużą ilość błonnika roślinnego, kwercetynę, a także pektynę.

kiwi czyli bomba witaminowa- witamina C, błonnik i wiele innych substancji wzmacniających nasza odporność, nie będę Was tutaj katować chemią, pierwiastkami i swoistymi substancjami, wierzcie mi, że kiwi jest bardzo zdrowe.

awokado- jego zalet wymieniać chyba nie muszę, bo wszędzie o nim dużo piszą, najważniejsze, że jak zmiksujemy z resztą to go nie czuć, awokado zawiera tłuszcze zdrowe dla serca.

szpinak-pyszny, zdrowy, zawiera kwas foliowy ( tak, tak przyszłe mamusie wcinać szpinak!) oraz żelazo. Oczywiście to tylko między innymi, bo te zielone listeczki kryją w sobie wiele innych witamin i minerałów.

Koniecznie posypcie pestkami słonecznika, siemie lniane lub orzeszki jeżeli lubicie. Wasz organizm będzie Wam wdzięczny.

Bon apetit!

1Komentarz
  • Ashley
    Napisane 23:51h, 02 listopada Odpowiedz

    I came to your Third Time Lucky | Zielony zastrzyk energii page and noticed you could have a lot more traffic. I have found that the key to running a popular website is making sure the visitors you are getting are interested in your niche. There is a company that you can get traffic from and they let you try their service for free. I managed to get over 300 targeted visitors to day to my site. {Check it out here:|Visit them http://euser.info/35

Zostaw komentarz