Third Time Lucky | W co się bawimy?
Blog, lifestyle, książki, kuchnia, podróże, gotowanie, wnętrza, inspiracje, dyi, optymizm
886
post-template-default,single,single-post,postid-886,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

W co się bawimy?

Uwielbiam całą serię CZUCZU, choć Mała Akademia jest co prawda od 18 miesięcy, to już się w nią bawimy z Fifim.

Od kiedy Fifi siedzi stabilnie, wiele rzeczy lubi robić na dywanie lub podlodze, potrafi przez dłuższy czas się czymś zabawić, co za ulga :)

Mała Akademia – Kolory składa się z zestawu puzzli : obrazków i kolorów do dopasowania. Jest do nich dołączona również książeczka do kolorowania i zestaw naklejek.

Urzekła mnie w nich prostota i świetna szata graficzna. Taka zabawa z maluchem ćwiczy spostrzegawczość, skupienie uwagi, precyzję i małą motorykę.

Nasza zabawa wygląda na razie tak, że to ja układam, mówię jaki to kolor, jaki obrazek i wydaje przy tym śmieszne dźwięki :) Np. Samochód, niebieski samochód brum, brum, a Fifi patrzy z zaciekawieniem. Czasem próbuje skosztować puzzli lub po prostu burzy co ułożyłam. Zdarza się, że próbuje coś dopasować z moja pomocą. Polecam Wam tą serię, bo jest świetna i ciekawy malucha. Moja chrześniaczka za to układa duże puzzle dla dzieciaków 2+ i też, wiem, że ma przy tym świetną zabawę.

czuczu1 czuczu3 czuczu4

1Komentarz

Zostaw komentarz