Third Time Lucky | Urlop na gwałt!
Blog, lifestyle, książki, kuchnia, podróże, gotowanie, wnętrza, inspiracje, dyi, optymizm
574
post-template-default,single,single-post,postid-574,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Urlop na gwałt!

Po czym poznać, że czas na urlop? Nikt z nas nie jest chodzącą maszyną, dodatkowo w dzisiejszych czasach, czasach korporacji, w głowie ciągle tylko rozbrzmiewa hasło : PRODUKTYWNOŚĆ, więcej, więcej! Wszystko do zrobienia na już, na wczoraj. Po czym poznać, że czas na urlop? Jeżeli jest taka możliwość?

photo-1417144782499-f61c114d4f62

1.Problem z koncentracją. Nie potrafisz na niczym się skupić.

2. Jesteś rozdrażniony, wszystko i wszyscy wkoło Cię delikatnie mówiąc wkurzają.

3. Jesteś ciągle zmęczony i nie masz sił na nic. Najchętniej po pracy byś się położył, a tu czeka na Ciebie masa innych obowiązków, tyle, że domowych.

4. Zasypiasz na stojąco! Projekt goni projekt, wszystko było na wczoraj, a ty ostatnimi czasy śpisz po 3-4 godziny.

Jeżeli te problemy Cię dotyczą nie musisz ich konsultować z lekarzem czy farmaceutą, jedyny lek to urlop, choćby krótki weekendowy wypad – restart. A jeżeli jeszcze takich problemów nie masz to te z proponuję Ci urlop, w końcu Ci się należy. Zadbaj o siebie i swoje zdrowie, na prawdę warto!

download2

Brak komentarzy

Zostaw komentarz