Third Time Lucky | Po co to wszystko?
Blog, lifestyle, książki, kuchnia, podróże, gotowanie, wnętrza, inspiracje, dyi, optymizm
870
post-template-default,single,single-post,postid-870,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Po co to wszystko?

Przecież było tak wygodnie, praca, dom obiad, potem wyskoczyło się na rolki, rower, spacer. Jakiś meeting z przyjaciółmi. Kino, teatr, piwko na mieście. W weekend pospało się do 10, odespało wczesne wstawanie. Z nudów wyskoczyło się na zakupy, bo jakieś wyprzedaże akurat były, noce zakupów zaliczone. Potem wakacje, wylegiwanie się na słoneczku, dobra książka ,cisza i spokój. Nagle pojawia się On – mały Ktoś i życie wywraca do góry nogami. Nie ma kina, teatru, imprez, wstawanie a i owszem o 5, 6 czasem i o 3 bo głodny, bo brzuszek, bo ząbki. Raz refluks, raz kolka, raz po prostu coś nie halo, więc płacze. Nie wiesz do czego ręce włożyć, jak zaśnie w ciągu dnia, bo nie wiesz,czy utnie sobie 30 minutową czy 1,5 godzinną drzemkę. Po tysiącach utuleń, kołysance, buziaku zasypia…( no często, gęsto tak kolorowo usypianie nie wygląda :)

Oddychasz z ulgą, wykończona padasz na sofe w salonie, wypijasz kawę tą z rana, co sobie zrobiłaś, niech żyje mikrofala. I nagle robi się tak cicho, pusto i zaczynasz tęsknić.

Już wiesz po co to wszystko…
blog
Brak komentarzy

Zostaw komentarz