Third Time Lucky | Nocne rozmyślania
Blog, lifestyle, książki, kuchnia, podróże, gotowanie, wnętrza, inspiracje, dyi, optymizm
736
post-template-default,single,single-post,postid-736,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Nocne rozmyślania

Środek nocy, budzi Cię jakiś znajomy dźwięk. Siadasz na łóżku, przecierasz  oczy i próbujesz zlokalizować dochodzący dźwięk. Tak! To Twoje dziecko, wyskakujesz z łóżka w te pędy, bierzesz Malucha na ręce i zaczyna się… Jeden cyc 20 min..30 min.. Drugi…w tle słychać słodkie pochrapywanie męża, aj choć jedną noc chciałabyś się z nim zamienić ( no tak, kto Ci broni dawać butelkę…) odkładasz Malucha i się zaczyna : postękiwanie, marudzenie- nic z tego. Bierzesz go, znowu cyc. Eureka, zasypia, ty już jesteś tak rozbudzona, że kręcisz się z boku na bok, z lewego, na prawy i odwrotnie, zaczynają krążyć myśli, co na obiad, czy jest pieczywo na śniadanie, czy bodziak wyprany… W końcu zamykasz oczy… A tu znajomy dźwięk dochodzi z łóżeczka, albo z własnego łóżka, zależy, gdzie udało Ci się go odłożyć. No tak pora karmienia…jak ja to uwielbiam.

Na pewno otrzymam radę karm na leżąco, próbowałam nie umiem. Mały się złości, ja pokrzywiona :) A co jeżeli przy karmieniu, musisz Malucha pilnować, bo jest tak śpiący, że po 5 minutach zasypia, a potem budzi się co godzinę? Wiem, wiem każda mama przez to przechodzi :)
P.S Znacie jakiś fajny krem pod oczy, który sprawia cuda :) ?
_MG_9082
2 komentarze
 • Arleta
  Napisane 17:13h, 23 lutego Odpowiedz

  kremu pod oczy nie znam, ale ponoć działa łyżeczka wyjęta rano z zamrażalnika i położona pod oczy :) nie testowałam ;)

  pamiętam cudne czasy karmienia na leżąco – z Wiktorem było wszystko takie proste ;) a z Laurką… ach tylko miesiąc może dwa? a potem na stojąco – to było koszmar, na szczęście potem dała się przekonać, żeby matka mogła usiąść ;) i nawet czytać książkę :)

  • Ewelina
   Napisane 10:16h, 01 marca Odpowiedz

   Cudowne jest to, że dzieci się zmieniają…:))

Zostaw komentarz