Third Time Lucky | Moja pierwsza ciężarówka – LEGO DUPLO
Blog, lifestyle, książki, kuchnia, podróże, gotowanie, wnętrza, inspiracje, dyi, optymizm
997
post-template-default,single,single-post,postid-997,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Moja pierwsza ciężarówka – LEGO DUPLO

Gdy Filip skończył 16 miesięcy zainteresowanie klockami znacznie wzrosło. Mamy dwa zestawy LEGO DUPLO i dziś napiszę słowo na temat jednego z nich.

„Moja pierwsza ciężarówka” to zestaw dla dzieciaków w wieku od 1- 5 lat. Myślę, że idealnie nadaje się i dla chłopców i dziewczynek. Ciężarówkę buduję się z większych klocków, co jest dużym ułatwieniem dla małych rączek, można też na tym zestawie uczyć się łączenia produktów w pary (np. brokuł- brokuł) kolorów, bawić się w sklep. Myślę, że dla takiego malucha jedne z najbardziej interesujących zestawów to takie na kółkach. U nas na razie etap rozłączania klocków i pierwsze próby ich złączania, ale duże zainteresowanie jest, szczególnie, jak mama siedzi na dywanie… :) Polecamy ! Budowanie z kloców rozwija wyobraźnię, są to bardzo dobre ćwiczenia paluszków i rączek przygotowujące do nauki pisania, malowania, rysowania, a przede wszystkich świetna zabawa.

A Wasze dzieciaki bawią się lego duplo?

Brak komentarzy

Zostaw komentarz