Third Time Lucky | List do przyszłej mamy
Blog, lifestyle, książki, kuchnia, podróże, gotowanie, wnętrza, inspiracje, dyi, optymizm
682
post-template-default,single,single-post,postid-682,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

List do przyszłej mamy

Droga przyszła mamo!

Kobieta w ciąży może prawie wszystko, jak nie wszystko :) Każdy się troszczy, pyta jak się czuje, kobiecie w ciąży wiele się wybacza bo zgaga, bo nudności, bo śpiąca, bo siku, bo tysiąc innych ciążowych dolegliwości. Nie musi aż tyle sprzątać, gotować, robić zakupów, ma się nie przemęczać, odpoczywać. Nawet w sklepach coraz częściej pojawia się informacja ” przyszła mama u nas nie stoi w kolejce” a potem przychodzi poród. Brzuszka brak – wszystkie wytłumaczenia i przywileje znikają jak bańka mydlana. Już bez brzuszka radz sobie- jesteś mamą ! Dlatego, gdy jesteś w ciąży zjedz sobie to kinder bueno i lody czekoladowe, bo jak nie teraz to kiedy?
No dobra, wiem, że nie jest aż tak kolorowo, ale inaczej niż jak tego brzuszka nie masz to fakt, więc wykorzystuj choćby w minimalnym stopniu. Druga szansa może i się nadarzy, ale korzystaj z tu i teraz :)
5c
5a
5b
Brak komentarzy

Zostaw komentarz