Third Time Lucky | Kolejne marzenie się spełnia
Blog, lifestyle, książki, kuchnia, podróże, gotowanie, wnętrza, inspiracje, dyi, optymizm
581
post-template-default,single,single-post,postid-581,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Kolejne marzenie się spełnia

Moi bliscy, na urodziny, spełnili moje kolejne marzenie, a mianowicie dostałam UWAGA maszynę do szycia! Teraz „tylko” nauczyć się szyć… ale podobno dla chcącego nic trudnego. Mam w planie parę rzeczy i mam nadzieję, że sukcesywnie uda mi się je uszyć, zainspirowana tysiącami zdjęć pobiegłam czym prędzej do sklepu i zakupiłam materiały, które cudownie współgrają ze sobą, albo przynajmniej tak mi się wydaje :) Zobaczycie na pewno moje poczynania w kolejnych postach. Trzymajcie kciuki!

Biegnę, bo brownie z malinami mi się przypala, chcecie przepis :)?

1

2

3

4 5

6

4 komentarze
 • stapyd
  Napisane 12:48h, 18 września Odpowiedz

  suuper! czekamy na efekty- Juno by Ewel :)

 • MakeYourOwnSpace
  Napisane 14:22h, 04 września Odpowiedz

  Super pomysł, to sama przyjemność!! Ja dopadłam do starej maszyny mojej mamy i uszyłam prawie całą wyprawkę, tylko w wersji różowej :) Też planuję serie postów w tym temacie. Gratuluje :) !!

 • Arleta
  Napisane 18:40h, 29 sierpnia Odpowiedz

  Już nie mogę się doczekać Twojej twórczości :) A maszyna super pomysł – daj później znać jak się sprawuje, bo ja też w końcu będę musiała coś kupić :)

  • Ewelina
   Napisane 18:46h, 29 sierpnia Odpowiedz

   Na pewno się pochwalę, jak mi coś wyjdzie haha :) Buziaki!

Zostaw komentarz